قوانین گیم هاستینگ تهران گیمینگ

1- شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات : تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات تهران گیمینگ اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي تهران گیمینگ، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود. تهران گیمینگ حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود2- منابع سخت افزاری سرور : استفاده از منابع سخت افزاری سرور مانند Cpu , Ram , Network و ... برای هر يک از مشتريان به صورت اختصاصی و به میزان خریداری شده قابل استفاده می باشد . تهران گیمینگ تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالای استفاده از منابع سرور است ، می باشد . هر سرويسی كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است ، بدون اعلام قبلی بسته خواهد شد .


3- ارسال هرزنامه (Spam) : ارسال حجم زيادی پيامهای غير ضروری و يا بازرگانی از طريق اينترنت ( كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند ) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهی به مشتريان اختلال ايجاد می نمايد يا خير ، ممنوع است . هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نيز ، بر روی سايتهايی که بر روی سرورهای اين شرکت قرار دارند ، ممنوع است . متخلفين از اين بند می بايست جريمه بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد . تهران گیمینگ اين حق را برای خود محفوظ مي دارد كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردی تخلف از اين بند را مشخص مي كند ، تصميم گيری نمايد .


4- برنامه هاي اجرايي : هر نوع برنامه ای كه خطر امنيتی بالقوه ای را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستی دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد . تهران گیمینگ برنامه هاي اجرايی را كه با سايتهايی كه توسط اين شرکت ميزبانی شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه ای را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گيرند ، مجاز نمی داند .


5- استفاده غير قانوني : سرورها و خدمات ميزبانی فقط می بايست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگيرند . ارسال ، نگهداری يا توزيع هر نوع اطلاعات ، داده ها يا مطالب ، كه در مغايرت با قوانين جمهوری اسلامی ايران و نيز قوانين بين المللی باشد ، يا آنچه كه مستقيما باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود ، ممنوع است .


6- ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي : استفاده از سرويسها يا تجهيزات براي ايجاد يا ارسال ويروسها ، كرمها يا تروجان هاي اينترنتی ممنوع است . در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood و ... کردن ممنوع است .


7- مسئوليت مشتريان : مشتريان مسئول فعاليت خود بر روی اينترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند . تهران گیمینگ اين حق را براي خود محفوظ می دارد كه خدمات ارائه شده به مشتريانی كه از خدمات به گونه ای استفاده می كنند كه تأثير مخربی بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد .


8- اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي شود : تخلف يک مشتری از رعايت مفاد اين توافقنامه ، زمينه ساز بسته شدن سرويس وی می شود . تهران گیمینگ تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزی مغاير اين توافقنامه است ، می باشد . هنگامی كه تهران گیمینگ از تخلفی نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند ، يک بررسی ابتدايی انجام خواهد داد . در طی اين بررسی ، شرکت به منظور جلوگيری از فعاليتهای غير مجاز احتمالی امكان دسترسی مشتری را محدود می سازد . بسته به ميزان اهميت تخلف ، تهران گیمینگ بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس ميزبانی وب يک مشتری را محدود ساخته ، معلق نموده و يا فسخ کند . چنانچه تخلف صورت گرفته يک عمل مجرمانه باشد ، تهران گیمینگ بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامی و ساير مقامات قانونی مرتبط با چنين تخلفاتی را در جريان قرار خواهد داد .


9- اعمال تغييرات در سرويسها : تهران گیمینگ اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند ، نسبت به تغيير ، ارتقاء ، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نمايد . شرکت می تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت و یا کانال رسمی تلگرام به مشتريان خود اعلام کند .


10- تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup) : تهران گیمینگ از تمام اطلاعات سايتها و بانکهای اطلاعاتی مشتريان ، به صورت منظم هفتگی و ماهانه ، نسخه پشتيبان تهيه می کند اما بجز در مواردی كه اين شرکت كتبا با مشتری به توافق رسيده باشد ، مشتريان منحصرا و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتی که در مورد خاصی نياز به بازيابی اطلاعات از دست رفته مشتری بود و نسخه پشتيبان تهران گیمینگ به درستی عمل نکردند ، تهران گیمینگ به هيچ وجه مسئوليتی را در اين مورد نمي پذيرد .


11- حق مالکيت معنوي تهران گیمینگ : مشتريان نمی توانند بدون موافقت كتبی ، تمام يا بخشی از متونی را كه بر روی وب سايت قرار دارد كپی نموده ، تكثير كرده ، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمی توانيد از نشان تجاری ، علائم و کلاً هر چيز ديگری که حقوق مالكيت معنوی آن برای اين شرکت ثبت شده است ، بدون مجوز كتبی تهران گیمینگ استفاده كنند .


12- انتقال به غير : مشتريان نمی توانند پيش از دريافت مجوز كتبی از تهران گیمینگ ، بخشی يا تمام حقوق يا تعهدات خود نسبت به اين توافقنامه را به ديگری واگذار نموده يا وكالت دهند .


13- موارد فورس ماژور : تهران گیمینگ هيچگونه مسئوليتی را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند ، از جمله : بلايای طبيعی ، جنگ ، شورش ، اغتشاشات عمومی ، حوادث کلی ، زمين لرزه ، اعتصاب ، آتش سوزی ، سيل ، انفجار ، کمبود نيروی کار ، تصادفات ، توقيف ، محدوديتهای دولتی و تحريم های بين المللی نمی پذيرد . ضمن اينكه تهران گیمینگ تحت هيچ شرايطی در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و ... مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعای در اين رابطه نداشته باشيد . اما در چنين شرايطی شرکت تمام توان خود را به کار می گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند .


14- پرداخت ها : تمام هزينه ها بر حسب تومان و ریال ( واحد پول کنار مبلغ ذکر شده ) نمايش داده شده اند . پرداخت ها نيز بايد به ريال صورت بگيرند . تهران گیمینگ روشهای پرداخت زير را مي پذيرد : حواله به حسابهای بانکیی اعلام شده بر روی وب سايت رسمی ، فاکتورها و يا صورتحسابهای شرکت . پرداختهای نقدی که در محل شرکت و يا به پيک شرکت ، در ازاء دريافت رسيد ، پرداخت شده اند . پرداختهای اینترنتی توسط بانکهایی که در سایت معرفی شده اند و قابل استفاده می باشند .


15- تمديد قراردادها : جهت جلوگيری از قطع سرويس ، مشتريان بايد حداقل 1 روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند . در صورت عدم تمديد به موقع سرور , دامنه و هاستینگ ، تهران گیمینگ هيچگونه مسئوليتی در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت .


نماد اعتماد الکترونیکی

    enamad samandehi

تماس باما

راه های ارتباطی با گروه تهران گیمینگ

  • تهران
  • تلفن اداری 09305656691
  • تلفن فروش 09305656691
  • تلفن پشتیبانی 09305656691

تهران گیمینگ

مجموعه تهران گیمینگ از سال های اخیر در زمینه های خدمات وب , سرور های مجازی شده , سرور های کانتر , گلوبال , تیم اسپیک و ... شروع به فعالیت نموده و تا امروز به صورت منظم , سرویس ها و خدمات خود را به کاربران ارائه می نماید

در کانال تلگرام تهران گیمینگ منتظر شما هستیمعضویت در کانال تلگرام تهران گیمینگ